Akcija za sportske terene Sevojna

Sevojno mesto od 7000 stanovnika ima jedino sportsko igralište koje ispunjava standarde i nalazi se u okviru OŠ “Aleksa Dejović“. U školi redovno pohadja nastavu 700 đaka.Na ovim terenima se izvode časovi iz fiskulturne nastave, i svakodnevno trenira 90 košarkaša i 30 odbojkašica,i rekreira se veliki broj naših sugrađana.

Zajedničkim snagama OŠ„Aleksa Dejović“ i SU „Sevojno“ i uz pomoć Atria Keramike i donatora Vidana Antonijevića rekonstruisani su i obnovljeni koševi na košarkaškom terenu. Na fudbalskom terenu je postavljena tribina u saradnji sa Udruženjem „Radomir Rašo Mutavdžić“.

Ovi tereni su imali dotrajalu podlogu koja je zadnji put presvučena pre 20 godina. Razne pukotine,deformacije,izlizanost asfalta su ometale izvodjenje aktivnosti na terenima.Akcija koju su pokrenuli SU „Sevojno“ i OŠ „Aleksa Dejović“ da se skupe sredstva i presvuku tereni je dala rezultat.Firma Komex koja je dala ponudu za izvodjenje radova je i  kompletno renovirala košarkaški teren koji je sada dobio svoju lepotu. Dobijen je savremen košarkaški teren kojim malo ko može da se pohvali.Teren je odradjen od materijala koji je uvežen iz SAD i tamo se koristi na sportskim terenima. Naš sugrađanin B.V. jeprepoznao trud i želju za boljim sutra otganizatora akcije i obezbedio sredstva za kompletno novi odbojkaški teren i rekonstrukciju fudbalskog terena i ulepšavanje oko njega. Ovim gestom naš sugradjanin je pokazao da postoje ljudi velikog srca koji bi dali sve za svoje mesto i jedno veliko HVALA od svih nas.

Naša akcija će se i dalje nastaviti u vidu sakupljanja sredstava za postavljanje tribina za košarkaški i odbojkaški teren kao i za uredjenje zemljišta oko njih i postavljanja još bolje rasvete i trim staze oko terena. Pozivamo sve ljude dobre volje da nam pomognu da ovu akciju odradimo do kraja.A onima koji su nam pomogli a ima ih dosta isto veliko HVALA od dece i omladine Sevojna.

Ako ste zainteresovani kontaktirajte nas. Broj računa Sportskog udruženja Sevojno je 340—1101625244

Našu akciju za obnovu terena su podržali mnogi humani ljudi sa našeg kraja kao i veliki broj firmi. Medijski pokrovitelji ovog programa,naši prijatelji,preneli su ove vesti na svom mogucim portalima i televizijama. Ako želite da se logo Vaše firme uvrsti medju naše prijatelje kontaktirajte nas.Hvala

Prikupljen novac je iskoriscen za rekonstrukciju terena u Sevojnu. Hvala sto podrzavate nasu akciju.

[stat_counter icon_size=”32″ counter_title=”Do sada prikupljeno” counter_value=”5000″ counter_suffix=”‎€” speed=”3″][ultimate_heading main_heading=”Akcija se nastavlja.”][/ultimate_heading]