SPORTSKO UDRUŽENJE SEVOJNO OSNOVANO JE 12.4.2017.godine. UDRUŽENJE ČINE MUŠKA I ŽENSKA KOŠARKAŠKA SEKCIJA, ODBOJKAŠKA SEKCIJA KAO I ŠKOLICA SPORTA. TRENUTNO SPORTSKO UDRUŽENJE IMA 200 ČLANOVA ! ČLANOVI UDRUŽENJA SVOJE TRENINGE OBAVLJAJU NA OTVORENIM TERENIMA U SEVOJNU KAO I U ŠKOLSKOJ SALI! SPORTSKO UDRUŽENJE SEVOJNO NUDI  VAM VISOK STEPEN PROFESIONALIZMA SA STRUČNIM KADROM KOJI IMA LICENCE ZA RAD. NA PRVOM MESTU PORED ADEKVATNOG RADA CILJ NAM JE DA DECA POSTANU DOBRI LJUDI, DA NI U JEDNOM TRENUTKU NE ZANEMARUJU SVOJE OBAVEZE U ŠKOLI. VELIKI BROJ TRENINGA,UTAKMICA,DRUŽENJA, PUTOVANJA,KOŠARKAŠKI KAMPOVI, INTERNACIONALNI TURNIRI, POKLONI SVE TO MOŽETE DOBITI NA JEDNOM MESTU I TO  VAM NUDI SPORTSKO UDRŽENJE SEVOJNO! VAŠE JE DA IZABERETE SAMI I POSTANETE DEO NAŠEG TIMA!

UPIS NOVIH ČLANOVA SE VRŠI SVAKODNEVNO I MOTO UDRUŽENJA JE DETE U SPORTU JE ZDRAVO DETE! BUDI ODLUČAN, BUDI UPORAN, BUDI DEO NAŠEG TIMA, BUDI KOŠARKAŠ 🏀🏀🏀

UPIS NOVIH ČLANOVA SVAKIM DANOM
U SEVOJNU U O.Š.”ALEKSA DEJOVIĆ” I NA TERENIMA O.Š.”ALEKSA DEJOVIĆ” U PERIODU OD 18h-22h

[/vc_column][/vc_row]