KK “Sevojno” gostovalo na Ubu!

KK ” Sevojno” uspešno realizovalo još jedan projekat!
September 13, 2020
KK “Sevojno” krenulo sa takmičarskim utakmicama!
October 11, 2020

KK “Sevojno” gostovalo na Ubu!

Košarkaški klub Sevojno gostovao je KK”Mladosti” na Ubu. U okviru priprema za predstojeću sezonu odigrano je pet utakmica između ova dva kluba. Utakmice su se igrale na prelepom sportskom centru Skolarac na Ubu. Utakmice mlađih kategorija igrane su u konkurenciji pionira,mlađih pionira,pionirki i škole košarke. Pioniri i mlađi pioniri Ubljana bili su bolji od Sevojničana i slavili su pobede,dok su pionirke i škola košarke Sevojna bili bolji od domaće ekipe. Zavšna utakmica odigrana je između seniora dva kluba. Pred prepunim tribinama u sjajnom ambijentu Sevojno je zasluženo i ubedljivo slavilo. Ovo je bila prva pripremna pobeda Sevojna koje je igralo u oslabljenom sastavu ovu utakmicu. Košarka je ceo dan bila zastupljena u ovom sportskom centru gde su brojni posetioci imali priliku da uživaju u igri  dece. Druženje i utakmice nastavljaju se i u narednom periodu u Sevojnu u uskoro otvorenoj hali koju Sevojničani jedva čekaju.