KK “Sevojno” sa prijateljima obezbedilo paketiće za decu!

Košarkaški klub Sevojno uz pomoć prijatelja kluba što fizičkih lica M.A, D.D,što uz pomoć S.T.R Kristala i Dratexa obezbedilo  paketiće za decu kluba. Dečaci i devojčice iz škole košarke i školice sporta su ovaj poklon primili sa oduševljenjem. Naše malo njima puno znači. Jelke će biti bogatije za još jedan paketić.

Pored novogodišnjih paketića deca su tradicionalno dobila i kalendare za narednu godinu. Svake godine Sportsko udruženje obezbedi i pokloni svim članovima a i priajteljima kluba Novogodišnje kalendare. Kalendar je dizajniran tako da su sva deca na njemu i posebne slike bitnih trenutaka iz prethodne godine.

Ovom prilikom želimo da se zahvalimo svima koji pomogli u realizaciji ove ideje, i ujedno na poželimo svima Srećnu Novu godinu!