Održan turnir Prijateljstva u Sevojnu!

KK “Sevojno” ugostilo OKK “Požegu”
June 28, 2020
I seniori KK “Sevojna” krenuli sa pripremama!
August 15, 2020

Održan turnir Prijateljstva u Sevojnu!

Sportsko udruženje “Sevojno” u sklopu projekta za omladinu pod pokroviteljstvom  Gradske opštine Sevojno, organizovalo je jedan od turnira za školu košarke. Turnir Prijateljstva koji se organizuje na kraju godine organizuje se i na kraju meseca juna. Mališani koji vredno treniraju imaju priliku da kroz turnire još više napreduju i stiču nova prijateljstva. Turnir Prijateljstva je pravi naziv za ovaj turnir jer KK “Mladost” Lučani, KK “Basket” Krčagovo i KK” Sevojno” su pre svega prijateljski klubovi pa tek onda rivali na terenu. Koliko je rezultat nevažan na ovom turniru a koliko je važno druženje i saradnja klubova, govori i to da se ekipe i izmešaju i da deca igraju zajedno. Na kraju turnira svako dete dobije medalju koja mu mnogo znači za dalje treniranje. I ovog puta KK “Sevojno” je organizovalo dodelu medalja za dečake i devojčic iz sve tri škole. Ova deca su pružila sjajnu igru, devojčice i dečaci su pokazali veliki potencijal i da je pred njima sjajna bududućnost. KK “Sevojno ” je i ovim turnirom, pored susreta gneracija nastavilo realizaciju projekta koji se finansira iz programa za omladinu Sevojna. Svoje dalje aktivnosti nastaviće kada se stabilizuje situacija sa Korona virusom.

Veliku zahvalnost za pomoć Gradskoj opštini Sevojno i svim učesnicima ovih projekata.