Pavle Rajevac pozvan na Turnir region!

Jos jedna lepa vest za nas klub. Pavle Rajevac rodjen 2007.godine inace  sin proslavljenog Uzickog kosarkasa Branka Macka Rajevca dobio je poziv da bude clan selekcije Zapadne Srbije na turniru regiona. Turnir se odrzava u Kragujevcu od 28.5-30.5.2021.godine. Na turniru ucestvuje osam regiona koji su podeljenji u dve grupe. Po dve prvoplasirane ekipe prolaze u polufinale dok ostale igraju za plasman. Sva deca koja su ucesnici smestena su u Hotelu Sumarice u Kragujevcu. KK Sevojno nastavlja da daobija pozive za svoje decake, jer pre Pavla na ovom turniru za generaciju 2006.godisate ucestvovali su Petar Milosavcevic i Pavle Babic. Ovo je jos jedan dokaz da se u Sevojnu radi kvalitetno,posle uspesne sezone na red dolaze i talentovana deca do izrazaja. Pavlu zelimo puno srece i da svoj klub predstavlja na pravi nacin.