POBEDNICKI VIKEND IZA NAS!!!

Iza nas je jos jedan uspesan vikend. Odigrane su cetri utakmice na domacem terenu gde je nas klub KK,,SEVOJNO” ostvarilo brilijante rezultate i nastavio niz svojih pobeda.

Prvo je odigrana prijateljska utakmica gde su mladji pioniri docekali goste KK,,Ivanjica” i ostvarili jos jednu pobedu sa rezultatom 70:36.

Zatim su na red dosle nase kadetkinje koje su docekale goste KK,,PLAY  OF” iz Uzica i odigrale prvenstvenu utakmicu Regionalne lige u kojoj su ostvarile rezultat 74:30 i izdominirale na njihov najbolji nacin.

A  u prvom kolu drugog dela Regionalne lige i nasi kadeti su odneli pobedu protiv gostiju KK,,ZLATIBOR” iz Cajetine sa rezultatom 90:75 Sto se tice takmicenja u Medjuregionalnoj ligi gde su nasi pioniri trebali da docekaju svoje goste KK,,PLAY” iz  Kraljeva,utakmica nije ni odigrana jer  gostujuca ekipa nije dosla i samim tim  za nas klub se pise pobeda 20:0.

I poslednja utakmica ovog vikenda koja je odigrana je bila utakmica nasih seniora koji su docekali ekipu KK,,MLADOST UB” iz Uba i uz veoma borbenu i dobru utakmicu ostvarili rezultat 87:77. Ova pobeda je jos jedna u nizu nasih seniora koja opravdava  njihovu borbu koja se nastavlja za visi rang.

Sta drugo reci,sem BRAVO  za sve nase igrace i igracice i naravno njihove trenere na ostvarenim rezultatima! Idemo jos jace i jos bolje u nove pobede!