Zanimljiv vikend jos jedan iza nas!!!

Prvog dana vikenda nas klub je ugostio drugare iz KK,,FENIKS” iz Valjeva. Rezultat nije bio u prvom planu vec da se  deca druze,a pri tome i da se bolje spreme za takmicenja koja im slede. Vidjena je bespoštedna  borba dece,veliki broj atraktivnih poteza u kojima je Sevojnička publika mogla da uziva. Dogovoreno je druzenje i utakmice u Valjevu po zavrsetku takmicenja.

Pored utakmica koje su odigrane u Sevojnu,takmicarske ekipe su igrale svoje prvenstvene utakmice. Pioniri su prekinuli niz pobeda porazom od prvoplasirane ekipe SPD,,RADNICKI” rezultatom 105:70. Ovaj poraz ne utice previse na dalji plasman i dalju borbu za ulazak u TOP 16 Srbije. U sledecem kolu Sevojno docekuje OKK,,KRALJEVO” u nedelju 10.03. u 14h.

Seniori su nastavili pobednicki niz u gradskom derbiju pobedom nad ekipom KK,,PLAY OFF” sa rezultatom 89:68 . U narednom kolu ocekuje nas utakmica sezone protiv drugoplasirane ekipe ,,STUDENTA” iz  Bajine Baste. Ova utakmica odlucuje ko ce u play off sa prvog mesta. Utakmica se igra u nedelju 10.03. u 16 h u hali u Sevojnu.

Juniori su startovali drugi deo sezone pobedom nad ekipom KK,,PRIBOJ” sa rezultatom 89:54. U narednom kolu juniori gostuju ekipi KK ,,PLAY OFF”-a.

Kadeti su ostvarili pobedu nad ekipom KK,,MLADOST BASKET” u Prijepolju sa rezultatom 76:46. U narednom kolu kadeti docekuju KK,,SLOBODU” iz Uzica.

Mladji pioniri su nastavili pobednicki niz ubedljivom pobedom nad ekipom KK,,MLADOST BASKET” rezultatom 107:26.

Pozivamo nasu vernu publiku da podrzi nas klub u narednim utakmicama u nedelju. Vase KK,,SEVOJNO”.