ŽKK Sevojno gostovalo Užicu!

Košarkašice Sevojna gostovale su u Užicu i odigrali dve utakmice sa ekipom Play Off.Devojčice rođene 06/07 godine pokazale su svoje umeće pod koševima.U veoma uzbudljivoj i dinamičnoj utakmici pobedile su devojčice iz Sevojna rezultatom 42-33.Ekipa Play off-a je samo u prvoj četvrtini bila na trenutak bolji rival na terenu.

U ostalim četvrtinama Sevojničanke su došle do svoje prepoznatljive igre,i uspele su da upišu još jednu pobedu.Trener Nebojša Cvijović sa par izmena uspeo je da svoju ekipu usmeri na pravi put ka pobedi,sve igračice su dobile priliku na ovoj utakmici,ali jedna od njih je današnjom igrom privukla našu pažnju.Katarina Pantović je bila nerešiva enigma protivničke ekipe.Svojim prodorima i koševima dala je veliki doprinos u pobedi svoje ekipe.

U drugoj utakmici na košarkaškom terenu nastupile su najmlađe devojčice ova dva kluba.Iako je rezultat na ovoj utakmici bio nebitan,malobrojni gledaoci uglavnom roditelji mogli su da vide igu samo jedne ekipe na terenu,a to je igra devojčica iz Sevojna.Svojom igrom i koševima su pokazale da će starije drugarice moći da dostojanstveno zamene kad za to dođe vreme.